Erikli Otelleri

Saroz Körfezinde yer alan Erikli Keşan’a bağlıdır. Marmara bölgesinde yer alan Erikli Edirne ilinde yer almaktadır. Edirne’nin İstanbul’a yakın olması ile birlikte yaz aylarında tercih edilen tatil beldelerinden biridir. İstanbul’a yaklaşık 2,5 saatlik mesafededir. Türkiye’nin en geniş plajlarının yer aldığı uzun kumsalları ve masmavi denizi ile Marmara bölgesine bağlı Saroz Körfezi’nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biridir. Erikli Otelleri bölgenin sahiline sıra sıra dizilmiş konumda yer almaktadır.

Doğal kumsalı ve tertemiz denizi ile oldukça ilgi çeken Erikli her sene özellikle yaz aylarında birçok turist tarafından bölgeye uğrayan tatilcilerle dolup taşmaktadır.

Yaz aylarından yakın bölgedeki tatilciler ve yabancı turistler tarafından da tercih edilmekte olan Erikli, özellikle şehir kalabalığından 1-2 günlüğüne bile olsa uzaklaşmak isteyenler için oldukça yakın konumda bulunan Erikli tertemiz denizi ile birçok tatil severin bölgeye uğramasını sağlamaktadır.

Erikli konaklama bakımından birçok seçeneğe sahiptir. İsteyenler Erikli Otellerinde ve ya Erikli pansiyon da aileleri ve sevdikleri ile rahat bir konaklama yaşayabilirler.

Erikli de yapabileceğiniz aktiviteler yüzme,tekne gibi deniz aktivitelerinin dışında eğer macera severseniz  kamp kurabilir ve burada konaklayabilirsiniz.

Erikli denizi oldukça temiz aşağıyı görebileceğiniz ve birden derinleşmeyen bir denize sahip. Erikli tatil bölgeleri arasında yakınlık bakımından ve küçük kaçamaklar yapmak isteyen tatil severler açısından oldukça tercih edilmektedir.

Göçmen halkın da çoğunluğunun oluşturduğu Erikli Keşan ilçesinde bulunmaktadır. Erikli halkı zengin bir kültüre ve geçmişe sahiptir.

Erikli yöresel lezzetleri Edirne den aldığı lezzetlerden oluşmaktadır. Bu yüzden yemekleri özellikle Edirne ciğeri ile oldukça ünlü olan yöresel lezzetlerdendir. Bu bölgede tatil yapmaya karar verdikten sonra bölgenin yöresel lezzetlerini denemeden dönmemenizi tavsiye ederiz.

Erikli de akşamları gezip eğlenebileceğiniz restoran ve barlar mevcut. Bu eğlence mekanlarında ister aileniz ile isterseniz arkadaş grubunuzla canlı müzik eşliğinde akşamları keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Erikli Otelleri bölgenin merkezinde yer alan bir kısmının denize sıfır konumlandığı ve birçok türden konaklama seçeneği sunan otellerden oluşmaktadır. Erikli de ister Erikli Otellerinde ve ya dilerseniz 4 yıldızlı Erikli Otelleri, Erikli pansiyon ve Erikli Butik otellerinde konaklayabilirsiniz. Bu oteller birçok bütçeye hitap edebilmektedir.

Eğer gözlerden uzak sakin ve sessiz bir ortamda aynı zamanda İstanbul’a yakın bir yerde tatil yapmak istiyorsanız Erikli tam aradığınız bir tatil beldesidir.

Erikli Otelleri ve fiyatları genellikle bulundukları konuma ve de otellerin misafirlerine sunmuş oldukları hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir. Erikli Otelleri ve Pansiyonları müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya amaçlayan oteller ve her kesimden insanın bütün taleplerini karşılayabilecekleri türden otellerdir.

Erikli Otellerinde konaklama planı yaptıysanız özellikle haziran – ağustos arası yaz aylarında otellerin erken rezervasyon uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Erikli de şimdiden keyifli, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox