Sarımsaklı Otelleri

Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesine bağlı olan Sarımsaklı Türkiye’nin yaz aylarında en çok ziyaret edilen tatil beldelerinden biri olmaktadır. Sarımsaklı Ayvalık’a yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca Ayvalık Cunda Adasına da oldukça yakın konumdadır. Yaz aylarının vazgeçilmez tatil beldelerinde biri olan Sarımsaklı da merkezde birçok Sarımsaklı Otelleri yer almaktadır. Bu otellerden dilediğiniz seçip konaklayabilir ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayvalık Sarımsaklıya gerek izmir üzerinde bulunan İzmir Adnan Menderes Havaalanından gerekse Bandırma Havaalanından hizmet sunmaktadırlar.

Sarımsaklı’nın en ünlü olduğu ve bu kadar bilinmesinin sebebi tertemiz denizi ve upuzun kumsallarıdır. Sarımsaklı kumsalları Ege’nin en uzun kumsallarına sahiptir.

Sarımsaklı’nın tarihinden bahsetmek gerekirse Ayvalık’ın Küçükköy beldesine bağlı uzun plajı ve temiz deniziyle ünlenmiş bir tatil beldesidir.

Daha çok büyük otellerin bulunduğu Sarımsaklı Otelleri bölge civarında çok az sayıda Sarımsaklı butik otelleri bulunmaktadır. Ayvalık Sarımsaklı Otelleri herşey dahil türünde otellerin bölgede sıkça bulduğu oteller türündedir.

Merkeze çok yakın yer alan Ayvalık Sarımsaklı Otelleri denize sıfır konumdadır. Bu nedenle hem merkezde yer alan dükkanları gezebilir hem de yaz sıcağında serin denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayvalık Sarımsaklı da tam 22 adet plaj bulunmaktadır. Bu plajların çevrelerinde yer alan Sarımsaklı Otelleri de misafirlerine konfor için ellerinden gelenin en iyisini sunmaktadır.

Sarımsaklı Otelleri denize yakınlığı haricinde içeriğinde misafirlerine geniş açık havuzları, çocuk havuzları, sauna ve otel eğlenceleri gibi birçok olanak sunmaktadır. 22 adet plaj bulunmasının haricinde bazı Sarımsaklı Otellerinin kendine ait plajları bulunmaktadır.

Balıkesir bölgesini ve Sarımsaklı plajları daha çok aileler tercih etmektedir. Ailelerin rahatça konaklayabilecekleri Sarımsaklı Otelleri ve Sarımsaklı kumsalları bölge de oldukça güvenilir ve tercih edilen tatil beldelerinden biridir.

Sarımsaklı gece hayatı genellikle ailelerin eğlenebilecekler türdendir. Ailelerin ve çocukların eğlenebilecekleri park ve lunaparklar Sarımsaklı da oldukça ziyaret edilmektedir. Bu bölgeler akşam saatlerinde daha kalabalık olmaktadır.

Sarımsaklı da gezip görülecek yerler arasında bölgede bulunan yüzyıllar öncesinden kalmış tarihi camileri ve kiliseleri ziyaret edebilirsiniz.

Sarımsaklı Otellerinin fiyatları genellikle Ege bölgesinde bulunan diğer tatil beldelerinden daha uygundur. Sarımsaklı apart fiyatları 2017 yılında diğer yıllara göre çok fazla bir değişiklik göstermemiştir.

Ayrıca büyük otellere göre daha uygun olan Ayvalık Sarımsaklı pansiyonlarına da konaklamak için bakabilirsiniz. Eğer daha kaliteli ve samimi bir konaklama arayışında iseniz Sarımsaklı butik otellerine bakabilirsiniz. Butik otellerin fiyatları da her bütçeye hitap edebilen oldukça uygun fiyatlardır. Sarımsaklı da şimdiden aileniz ile birlikte keyifli ve huzurlu tatiller dileriz.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox