Yalova Termal Otelleri

Termal ve şifalı su denilince akla ilk gelen yerlerden biridir Yalova. İstanbul’a 95 kilometre araba ile yaklaşık 1 saat 50 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Bu kadar yakın iken buralardan faydalanmamak olmaz diye düşünenlerdenseniz Yalova Termal Otellerinde konaklayarak Yalova’nın şifalı suyundan yararlanabilirsiniz.

Yalova, özellikle romatizma ağrısı yaşayanlar için birebir iyi geldiği düşünülen Yalova Termal Otellerinde bulunan termal şifalı suyuyla bilinmektedir. Yalova Termal Otelleri büyük otellerden ve Yalova termal aparttan oluşmakta olup içeriğinde geniş odaları ile misafirlerine hoş ve rahat konaklayabilecekleri aynı zamanda suyundan şifa sağlayabilecekleri imkanı sunmaktadırlar.

Ayrıca merkeze yarım saatlik mesafede bulunan Erikli yaylası mis gibi havası ve doğasıyla Yalova’ya gidenlerin uğramadan dönmedikleri bir yer.

Yalova da dönmeden uğramak ve görmek isteyeceğiniz diğer bir nokta ise Çınarcık. Burası aileniz ile denizden yararlanabileceğiniz şirin bir tatil beldesidir. Özellikle ailesi ile tatil geçirmek isteyenlerin İstanbul’a en yakın mesafede bulunan uğrak yerlerdendir.

Ayrıca gezip görmek isteyebileceğiniz Armutlu Kaplıcalarından da faydalanabilir, Yalova Termal Otellerinde konaklayabilir ve siz ve ailenize hem tatil olanağı hemde sağlık açısından faydalı olan bu termal sulardan yararlanabilirsiniz.

Yalova Termal Otellerinde konaklamanın herhangi bir mevsimi bulunmamakta olup yılın her anı gelebilir ve istediğiniz otelde konaklayabilir şifalı suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Daire ve ya yazlık ev şekilde hizmet veren Yalova Termal Otelleri de bulunmaktadır. Ayrıca daha samimi ve hoş bir ortamda konaklamak isterseniz Yalova Termal Otellerinde bungalov türünde konaklama da bulunmaktadır. Bungalov evlerinde yeşillikler içerisinde doğayla iç içe hissi de vermektedir.

Yerli ve yabancı turistlerin tercihinde olan Yalova Termal Otelleri size yenilenmiş hissi veren şifalı suyu ile harika bir tatil olanağı sunmaktadır. Sağlık açısında birçok ağrıya iyi geldiği gözlemlenen termal sulardan yararlanmak fikrinde iseniz Yalova Termal Otellerinde bunlardan yararlanabilirsiniz. Kendinizi daha aydınlanmış, yenilenmiş ve ağrılarınızdan kurtulmuş veya hafiflemiş hissini bu otellerde rahatça alabilirsiniz.

Yalova Termal Otellerinde konakladığınız süre boyunca otelin mutfağında yapılan ve yörenin meşhur lezzetlerinden tadabilirsiniz. Özellikle mısır unu ve kestane ile yapılan yemekleri en meşhur lezzetlerindendir.

Eğer bu bölgeye önceden rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bunu da göz önünde bulundurarak Yalova Termal Otelleri fiyatlarının her bütçeye uygun, makul olduğunu görecek ve memnun kalacaksınız. Erken rezervasyon işlemleri her zaman için faydalı olmaktadır.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox