En güzel tatil yerlerimizden biri olan Antalya yaz aylarında en fazla yerli ve yabancı turistin uğradığı ve tatil keyfi yaptığı şehirlerimizden biridir. Antalyanın En İyi Otellerini sizler için araştırıp, listeledik. Aşağıda yer alan yalnızca 6 adet Antalya Otellerini inceleyebilirsiniz.

Villa Lumina : Yeşil ağaçlar ile çevrili bahçesi bulunan Antalya Otellerinden biri. Villa Lumina’nın manzaralı odalarında aynı zamanda spa küveti bulunuyor. Manzaralı ve spa küveti bulunan delüx odada sevdiğiniz ile konaklamak iyi bir fikir olacaktır. Güleryüzlü personeli, konforu ve konumuyla Villa Lumina Kaş’taki adresiniz olmaya adaydır. Uygun tatil arayanlar sitemizde yer alan otelleri inceleyebilirler.

Antalyanın En İyi Otelleri

Villa Lukka : Doğa ile iç içe olan bu otel içinizi açacak ve harika bir tatil geçirmenizi sağlayacak. Küçük villa tarzında tasarlanmış olan bir oteldir. Sade mobilyalar ile döşenen villaların hepsi misafirlerine konforlu bir tatil yaşatmak için tasarlanmıştır.Sahilde sunulan kahvaltıdaki doğal lezzet zenginliği ise dudak ısırtıyor.

Antalyanın En İyi Otelleri

Tuvana Hotel : Kaleiçi’nde 18. yüzyılın başarılı Osmanlı Subayı Abdi Efendi tarafından kurulmuştur. İhtişamlı bir otele dönüştürülmüştür. Mimarisi ve iç dizaynı ile Antalyada yer alan mutlaka görülmeye değer otellerden biridir. Odalar kusursuz bir şekilde dekore edilmiştir.Otel“Fine Dining” konsepti ile gurme servis veren Seraser Restoran’da yemeği adeta sanata dönüştüren bir otel.

Antalyanın En İyi Otelleri

Peninsula Garden Hotel : Kayalıklar üzerine taraçalar halinde kurulmuş bir oteldir. Masmavi denizinin suları ile size ve sevdiklerinize huzur verecek manzaraya sahip bir oteldir. Özel konsepti ile yalnızca sizin ve sevdikleriniz olduğu bir dünyadaymış gibi hissediyorsunuz. Doğal kayanın içine kurulmuş otantik SPA’da, çeşit çeşit masajlardan bir seçim yapıp, huzurlu tatilinizi taçlandırabilirsiniz. Herkesin kendine ait özel havuzu bulunuyor. En güzel manzaraya ve dizayna sahip otellerden biri olan Peninsula Garden Hotel konaklamanız için yaz ve kış aylarında sizleri bekliyor.

Antalyanın En İyi Otelleri

Olympos Mountain Lodge : Olympos dağını görebildiğiniz manzaraya sahip bir oteldir. Özellikle doğa ile iç içe olmayı sevenlerin tercih edeceği oteller arasında yer alır. Antalyada doğa ile iç içe otel arıyorsanız mutlaka bakmalısınız. Çam ormanlarının içinde yaz sıcağında bile serin oluyor. 28 metrekarelik 6 odanın da büyük pencereleri ve verandası var. Likya yolu üzerinde yer alması ve havuzu büyük bir avantaj. Özellikle doğa, tarih ve yürüyüş meraklıları mutlaka keşfetmelidir.

Antalyanın En İyi Otelleri

Meis Hotel : Meis Hotel harika bir manzaraya ve modern bir şekilde dizayn edilmiş en yüksek kaliteli mimariye sahip bir otel. Deluxe ve master deluxe odalarda dilediğiniz rahatlığı bularak tüm tatil günleriniz boyunca harika bir tatil geçirmenizi sunuyor. Otel ve çevresi ise tatilde dinlenmek isteyenleri oldukça memnun edecek sessizliktedir. Akşam eğlenceleri için Kaş’ın merkezini tercih edebilirsiniz. Kuşkusuz Antalyanın En İyi Otelleri arasında yer alır. Gelmişken bu tarihi bölgeyi keşfe çıkmak isteyenler için çeşitli aktiviteler de mevcut. Kekova, Saklıkent, Patara turları bunlardan sadece birkaçı. Güzel bir manzara, önünde kurulmuş masa ve şarapla, biraz romantizme de hayır demezsiniz herhalde. Dalaman Havaalanına 165 km uzaklıkta yer almaktadır.

Antalyanın En İyi Otelleri