Akçay Otelleri

Türkiyede özellikle yaz aylarının hem aileye uygun fiyatlı otellerinin bulunmasıyla hem de gezilecek birçok yakın yazlık bölgelerin bulunmasından dolayı en çok tercih edilen yerlerden biridir Akçay. Balıkesir ilinin Edremit ilçesine 8 kilometre uzaklıktadır. Araç ile İstanbuldan yola çıkarak yaklaşık 7 saatte Akçay’a varabilirsiniz.

Doğa güzellikleriyle turistleri cezbeden tatil beldelerinden biri olan Akçayda gün boyu denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Akçayda tadabileceğiniz en iyi lezzetlerden biri deniz ürünleridir. Balığın en tazesini orada bulabilirsiniz. Zeytin ağaçlarıyla kaplı olan Akçay’a eğer yolunuz düşerse mutlaka sabah kahvaltısını da deneyin. Tertemiz doğada aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte kahvaltı yapmak tüm stresinizi unutturabilir.

Tatilini kafa dinleyerek, sakinlik içerisinde geçirmek isteyenler Akçayda termal otellerde konaklayabilirler. Akçaya gitmeden önce konaklamak için Akçay Otellerine göz atmayı unutmayın. Erken rezervasyon yaptırırsanız daha uygun fiyatlarda konaklama imkanı bulabilirsiniz.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox