Ayder Yaylası Otelleri

Karadeniz bölgesinde yer alan alabildiğine yeşille dolu ilçelerimizden biri Rizenin en güzel turistik yerlerinden biri Ayder Yaylası. Yılın her ayı yerli ve yabancı turistlerin uğradığını, doğal güzelliğe sahip bir bölge. Yemyeşil ağaçlarla kaplı doğası ve etrafta görebileceğiniz dere ve şelaleleri ile bir çok kişinin sevdiği bir yer Ayder. Çoğunluğu tahtadan yapılmış bölge ile uyum sağlayan Ayder Yaylası Otelleri konaklamak için romantik bir ortam oluşturuyor. Ayrıca doğal banliyölerde de konaklayabilirsiniz.

Bölgede gezip görebileceğiniz bir çok yayla bulunuyor. Bunlardan bazıları; Gito Yaylası, Çiçek Yaylası, Kavron Yaylası, Sal Yaylası, Pokut Yaylası, Elevit Yaylası, Palovit Yaylası, Ovit Yaylası ve daha bir çok yayla. Tertemiz doğası ile insanın tüm stresini atabileceği doğal güzelliğe sahip yaylalara mutlaka uğramayı unutmayın. Tahtadan evlerin olduğu yaylalarda konaklayacak bir otel bulamayabilirsiniz fakat yaylaların çoğu Ayder Yaylasına yakın mesafede bulunurlar. Günübirlik gezerek Ayder yaylasındaki otellerden birinde konaklayabilir ve ya yaylalardan birinde kamp kurarak çadırda konaklayabilirsiniz.

Doğal manzara, sessiz sakin ve biraz olsun stresten uzak bir ortam arıyorsanız mutlaka Ayder Yaylasına uğrayın. Ayder Yaylası Otellerine göz atmayı ve önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox