Çeşme Otelleri

İzmir’in en gözde tatil beldelerinden biri olan Çeşme ünlülerinde en çok tercih ettiği yerdir. Mavi bayraklı plajları, bembeyaz kumsalları ve sınırsız gece eğlence hayatı ile hem yerli hemde yabancı turistlerin uğrak noktalarından biridir. Çeşmeye gittiyseniz mutlaka Alaçatıya da uğramadan dönmeyin. Bölgenin en güzel yerinde konumlanmış Çeşme Otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Dört mevsim ziyaret edilebilen çeşmede kış aylarında ılık havanın tadını çıkarabilir, yaz aylarında sıcağın ve denizin keyfini sürerek, Ege yöresinin lezzetli yemeklerini tadabilirsiniz. Bölge özellikle zeytinyağlı yemekler konusunda oldukça meşhurdur. Çeşmeye ve ya Alaçatıya uğramışken hem kendinize hem sevdiklerinize reçellerinden almayıda ihmal etmeyin.

Birbirinden güzel koyları, su sporları ve eğlenceli turların keyfini çıkarabilirsiniz. Alaçatını tarihi ve renkli evlelerinin bulunduğu arnavut kaldırımlı sokakları arasında dolaşarak yazın keyfini çıkarabilir ve cafelerden birinde oturarak kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde Alaçatı sokaklarında dolaşmak çok hoşunuza gidecek. Sevdiklerinizle güneşin batışını seyretmeyi unutmayın. Ayrıca her yıl nisan ayında  yapılan Alaçataki Ot festivaline katılabilirisiniz.

Mutlaka gitmeden önce Çeşme Otellerine göz atın ve doluluk oranını göz önünde bulundurarak erken rezervasyonunuzu yaptırın.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox