Fethiye Otelleri

Muğla ilçesine bağlı olan Fethiye denizi, kumu, güneşi, harika koyları, günü birlik gidilebilen adaları ile hem güneşlenmek denize girmek tercihindeki tatil sevenlere hem de doğa sporlarına merak salmış sporculara hitap etmektedir. Fethiye’nin tertemiz havasında yürüyüş yapmak bile içinizi açacaktır. Doğasıyla kendine hayran bırakan Fethiye diğer görülmeye değer koylarıyla Ölüdeniz , Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu her geçen sene yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakarak dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Ege denizinin doğal güzellikteki tatil köylerinden Fethiye merkezde bulunan Fethiye Otellerinde konaklama imkanı oldukça geniştir. Her bütçeye hitap edebilen Fethiye Otelleri sunduğu konaklama yelpazesiyle her geçen sene uğrayan turistlerin seneye bir daha yerlerini ayırttıkları tatil beldesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Fethiye doğal güzellikleriyle yeterince ünlü fakat gezilecek yerler arasında yer alan birbirinden güzel plajları da yer almaktadır. En ünlü plajı Ölüdeniz olan Fethiye de Belcekız Plajı, Çalış Plajı ve ya İztuzu Plajında da denizin ve güneşin keyfini çıkartıp harika vakit geçirebilirsiniz. Fethiye’nin bembeyaz kumsalına, masmavi denizine ve mis gibi havasına sahip olan Ölüdeniz en çok tercih edilen yerli ve yabancı turistlerin en beğendiği Plajlarından birisidir. Bembeyaz kumsalı ile ünlenip uğrak yer olmasına şaşmamalı. Kelebekler Vadisi ise biraz daha sessiz ve doğal plajlardan birisi olarak her sene ziyaretçi çekmektedir. Adından da anlaşıldığı gibi birbirinden farklı Kelebek türünü de görebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli çiçek türü ve şelalesi de bulunmaktadır.

Fethiye Saklıkent ise doğa sporlarına merak salmış sporcular için oldukça tercih edilen yerlerdendir. Fethiye’ye 5 kilometre uzaklıkta yer alan ve Rumlardan kalma yapılara sahip olan yerleşim bölgesi Kayaköy eski Rum evleri ve kiliseleri ile gezip görülmesi gereken yerlerden biridir.

Bölgede yer alan Fethiye 5 yıldızlı oteller içeriğinde havuz, klima, sauna buhar odası ve masaj gibi birçok özellik bulundurmaktadır.

Ayrıca balayı otelleri denince de akla ilk olarak bulundurduğu özellikler ve misafirleri sunmuş olduğu sürprizler bakımından Fethiye balayı otelleri gelmektedir.

Her şey dahil lüks ve doğayla iç içe Fethiye Otellerine önceden rezervasyon yaptırmak son ana bırakmamak size bizden önerimizdir.

Fethiye Otellerinde Ege yöresinin lezzetlerini tatma imkanı da bulabilirsiniz. Ayrıca merkezde yer alan Fethiye Otellerinde ister aileniz ile ister arkadaşlarınızla rahatça konaklama olanağına da sahipsiniz. Türkiye’nin tatil cennetlerinden biri olan Fethiye de keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Otellerinden erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox