Marmaris Otelleri

Ege bölgesinde yer alan Muğla’nın tatil beldesi Marmaris her yıl binlerce yerli ve yabancı turist akınıyla dolup taşmaktadır. Marmaris’in en çok tercih edilip görülmesi gereken yerleri Marmaris Kalesi, Antik Kenti, Marmaris Müzesi, Sedir Adası, Bozukkale, Halıcı Ahmet Urkay Müzesi Türbeler ve Camileri yer almaktadır. Marmaris kalesi İyonyalılar tarafından yapıldığı tahmin edilmektedir ve panaromik manzaraya sahiptir. İbrahim Ağa Camisi Marmaris’te dikkat çeken görülmeye değer camilerden birisidir. Marmaris’e gidip de neyi ile meşhur olduğunu öğrenmeden dönmek olmaz. Balıyla ve deniz ürünleriyle meşhur olan Marmaris’te konaklayacağınız Marmaris Otellerinde bu ürünleri ve beraberinde daha bir sürü dünya mutfağından lezzetleri de tadabilirsiniz. Tarih açısından önemli bir geçmişe sahip olan Marmaris Antik kentleriyle de meşhurdur. Bunlar; Erine, Saranda, Amos, Hydas, Loryma ve daha birçok görülmesi gereken antik kentlerdir.

Masmavi deniziyle görülmeye değer yerlerden biri olan Marmaris koyları ve plajlarıyla adeta cennet tatil beldelerinden birisidir. Gece hayatını ve eğlenmeyi sevenler için ise ünlü Barlar sokağında istediğiniz gibi üstelik canlı müzik eşliğinde vakit geçirmeniz mümkündür.

Marmaris Otelleri yaz aylarında belirli dönemlerde ve sezon denilen haziran-temmuz aylarında fiyatlarında farklılık göstermektedir. Marmaris Otellerinde her tatil beldesinde olduğu gibi önceden rezervasyon yaptırmak da tatil fiyatlarında değişiklik gösterecek ve erken rezervasyon yaptırmak daha iyi olacaktır.

Marmaris Otelleri her bütçeden tatil sevenlere hitap etmektedir. Dilerseniz 5 yıldızlı her şey dahil Marmaris Otellerinde konaklayabilir veya küçük butik otellerde de istediğiniz gibi konaklayabilirsiniz.

 

Marmaris’te gidilmesi gereken plajlar arasın en ünlü olanı İçmeler Plajıdır. Harika bir doğal manzaraya ve masmavi berrak denize sahip olan İçmeler Plajı ziyaret edilmeye değer plajlar arasındadır. Plajın çevresinde rahatlıkla konaklayabileceğiniz oteller bulabilirsiniz. Özellikle dalış sporlarını sevenler için uğrak yeri olan Turunç Plajı Marmaris’e yaklaşık 21 kilometre uzaklığındadır.

Denize sıfır Marmaris Otelleri genellikle bölgenin merkezinde yer alan her şey dahil otellerden oluşmakta ve misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Marmaris pansiyon ve ya Marmaris butik otellerinden ziyade büyük otellerden oluşmaktadır. Marmaris otelleri 5 yıldızlı seçeneklerinde olup bölgede en çok tercih edilen otel türüdür.

Marmaris Çiftlik Plajı, Marmaris Orhaniye Kızkumu Plajı, Marmaris Boncuk koyu Plajı ve Kleopatra plajı diğer önemli plajları arasındadır. Marmaris’in doğal mis gibi kokan havasında plajları yolu boyunca isterseniz yürüyüş yapabilir ve ya diğer spor aktivitesi arasında yer alan treekking, jet ski, kano, yelken, jeep hatta safari bile yapabilirsiniz. Unutmayın Marmaris Otellerinde konaklamak için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

 

 

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox