Yardım

Butikoteller.com.tr ana sayfasındaki arama butonuna gitmek istediğiniz otelin adını ya da bölgeyi girin ve “ara” butonuna basın. Otel ismi girdiyseniz otelin detay sayfasına yönlendirilirsiniz. Bölge ismi girdiyseniz de sayfada o bölgedeki butik oteller sıralanır. Dilediğinizi seçip üzerine tıklayarak otel hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evet, sistemimizde bulunan her otel için rezervasyon yaptırabilirsiniz. İki türlü rezervasyon yaptırma seçeneği bulunuyor. Online rezervasyona açık olan otellerin sayfasından giriş-çıkış tarihleriniz, oda tipi ve kişi sayınızı giriniz. Sayfada müsait olan odalar ve fiyatları sıralanacaktır. Dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Online rezervasyona açık olmayan oteller içinse otele rezervasyon talep formu yollayabilir otelin verdiği fiyat ve müsaitlik doğrultusunda rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Online rezervasyona açık olmayan oteller için otele rezervasyon talep formu yollayabilir otelin verdiği fiyat ve müsaitlik doğrultusunda rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Rezervasyon yaptırmak için üye olmanıza gerek yoktur. Ama siteye üye olan misafirler son haberlerden, kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olurlar.
Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra bilgilendirme maili hem girmiş olduğunuz mail adresine hem de otele gider. Online rezervasyona açık olan otellerden onaylandı maili aldığınızda rezervasyonunuz tamamlanmış olacaktır. Online rezervasyona açık olmayan otellerde yolladığınız rezervasyon talebi doğrultusunda hem müsaitlik hem de fiyatlar konusunda sizinle irtibata geçilecektir.
Onaylanan rezervasyonunuz size e-posta yoluyla bildirilecektir.
Her otelin kendi belirlediği ödeme yöntemleri doğrultusunda ödeminizi nakit, kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirebilirsiniz.
Sayfada karşılaşabileceğiniz hata mesajı sistemde geçici olarak meydana gelen bir durum olacaktır. Ödeminizi yaptığınız esnada hata mesajı ile karşılaşırsanız ödeminiz gerçekleşmemiş demektir. Sayfayı yenileyerek tekrar deneyiniz. Hata mesajının tekrarlanması halinde bizimle +90 212 416 90 90 nolu numaradan iletişime geçebilir ya da info@butikoteller.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.
Girmiş olduğunuz tarih aralığında müsait oda bulunmuyorsa tarih aralığınızı değiştirebilir ya da yeni bir otel araması yapabilirsiniz.
Rezervasyon değişiklikleri için Butikoteller ile ya da otelle irtibata geçebilirsiniz.
Rezervasyon iptali için her otelin kendi şartları bulunmaktadır. Kimi otel ücretsiz iptal imkanı tanırken kimisi belli bir yüzde kesebilir. Rezervasyon iptal şartlarına otelin detay sayfasında bulunan “DETAYLAR” başlığı altında bulabilirsiniz.
Rezervasyon sırasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kayıt altında tutulmaz ve üçüncü kişiler tarafından görülemez.